Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great scissors. Great value for the price. PLEASE LIKE MY REVIEW FOR POINTS, THANK YOU SO MUCH IN ADVANCE!!!
Färg: Guld
Storlek: En-Storlek
Price: 107kr
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 17 cm |
| SKU | sb2303101016032885 |
Author: a***n
Date:
Review: Great scissors. Great value for the price. PLEASE LIKE MY REVIEW FOR POINTS, THANK YOU SO MUCH IN ADVANCE!!!
Färg: Guld
Storlek: En-Storlek
Author: c***u
Date:
Review: very good recoamndet
Färg: Guld
Storlek: En-Storlek
Author: a***a
Date:
Review: It’s good for cutting
Färg: Guld
Storlek: En-Storlek
Author: g***4
Date:
Review: velmi dobra kvalita za tu cenu
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.